تبلیغات
مسی وب مرجع خبری بارسلونا - مطالب اردیبهشت 1392
 
مسی وب مرجع خبری بارسلونا
سلام دوستان به وبلاگ ما خوش آمدید
 
 
سه شنبه 1392/02/31 :: نویسنده : ali gh
1-اتلتیک بیلبائو،بارسلونا ورئال مادرید با 81 فصل حضور رکورد دار تعدد حضور در رقابت های لالیگا هستند.

2-
بیشترین پیروزی متوالی در یک فصل متعلق به بارسلونا با 16 پیروزی در فصل 1-2010 است.

3-
بیشترین تعداد پیروزی متوالی خانگی با 39 برد در اواخر دهه 1950 و1960 متعلق به بارسلونا است.

4-
بیشترین امتیاز خانگی در یک فصل با 55 امتیاز در فصل 10-2009 به بارسلونا متعلق است.

5-
بیشترین امتیاز نیم فصل اول با 55 امتیاز به بارسلونا اختصاص دارد.

6-
لیونل مسی از بارسلونا با 50 گل در یک فصل رکورد دار است.
نوع مطلب : بارسلونا، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


سه شنبه 1392/02/31 :: نویسنده : ali gh
http://football.ir/media/1391/05/w3/tito-morinio-535x333.jpg
http://8pic.ir/images/11558348008606619235.jpg
نوع مطلب : Other، از رئال چه خبر؟، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


سه شنبه 1392/02/31 :: نویسنده : ali gh

The Front: El Mundo Deportivo (21.05.2013http://www.totalbarca.com/wp-content/uploads/2013/05/mundodeportivo.75017.jpg
The Front: Sport (21.05.2013http://www.totalbarca.com/wp-content/uploads/2013/05/sport.75018.jpg
نوع مطلب : Other، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


سه شنبه 1392/02/31 :: نویسنده : ali gh
Valdés, deu anys sota els pals del Camp Nou

http://8pic.ir/images/58262815341736173660.gif                                          http://8pic.ir/images/58262815341736173660.gif

ادامه مطلب


نوع مطلب : سایر بازیکنان، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


سه شنبه 1392/02/31 :: نویسنده : ali gh
PHOTO: MIGUEL RUIZ - FCB

http://8pic.ir/images/58262815341736173660.gif                                             http://8pic.ir/images/58262815341736173660.gif

ادامه مطلب


نوع مطلب : سایر بازیکنان، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


لوییز فیلیپه اسکولاری اعتقاد دارد نیمار در صورت انتقال به بارسلونا به اسطوره این باشگاه کاتالونیایی تبدیل خواهد شد. رسانه های ورزشی انتقال نیمار به بارسا را قریب الوقوع می دانند.

اسکولاری در گفتگو با +Canal گفت: "ساندرو راسل با من تماس گرفت و درباره نیمار با هم صحبت کردیم. درباره تمرینات نیمار، شخصیت این بازیکن و چیزهای دیگر. این بازیکن ارزش پیگیری را دارد."

"بارسلونا برای جذب نیمار از سایر باشگاه ها جلوتر است. رفتن نیمار به بارسلونا یک موفقیت بزرگ برای این باشگاه است. او فصل آینده در کنار مسی بت هواداران بارسا خواهد بود."

صحبت های اسکولاری به حجم شایعات بوجود آمده درباره آینده نیمار که پس از صحبت های نایب رﺋیس باشگاه سانتوس مبنی بر گفتگو با نماینگان باشگاه بارسلونا، در رسانه ها منتشر شده بود افزود.

نایب رﺋیس باشگاه سانتوس در مصاحبه با Ser Esports از نزدیک بودن انتقال نیمار به بارسا گفته بود: "نیمار به ما گفته است که دوست دارد به بارسلونا برود."

"پیشنهادات دیگری نیز برای به خدمت گرفتن وی به باشگاه آمده است اما او بارشا را ترجیح می دهد. از باشگاه رﺋال پیشنهادی رسمی نشده است اما آن ها نیز به زودی پیشنهاد خود را اراﺋه خواهند کرد."

"ما صحبت های با مدیران بارسلونا داشته ایم و البته این صحبت ها را باید ادامه دهیم زیرا مبلغ پیشنهادی آن ها از چیزی که مورد نظر ماست کمتر بود. ما می دانیم باشگاه رﺋال مادرید نیز برای نیمار پیشنهادی دارد، اما تا کنون صحبتی با رﺋیس باشگاه رﺋال (فلورنتینو پرز) نداشته ایم.

"ما می دانیم خواسته بازیکن مهم است، اما سعی می کنیم برای انتخاب تیم آینده بازیکنمان، علاقه بازیکن و بهترین پیشنهاد را با هم در نظر بگیریم."


اسکولاری: نیمار می تواند بت بارسلونا شود

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


سه شنبه 1392/02/31 :: نویسنده : ali gh
در کنفرانس خبری که دقایقی پیش در سانتیاگو برنابئو برگزار شد؛ فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید، اعلام کرد که ژوزه مورینیو در پایان این فصل از این تیم جدا خواهد شد.

 

به گزارش مارکا، در ابتدای کنفرانس پرز رسما جدایی این مربی پرتغالی را از کهکشانی ها اعلام کرد. پرز خاطر نشان کرد: "بعد از جلسه امروز هیئت رئیسه تصمیم گیری هایی صورت گرفت که اینجا میخواهم اعلام کنم. اول از همه در مورد ژوزه مورینیو به این نتیجه رسیدیم که در پایان فصل به این همکاری خاتمه دهیم."

 

وی ادامه داد: "ما از مورینیو متشکریم و برای او آرزوی موفقیت در آینده داریم. در این دوران ما به همراه هم قدم های مهمی برداشتیم. مشکل این است که فلسفه ما در رئال برد و پیروزی است. این خواسته های ماست که رئال را به چنین تیم بزرگی بدل کرده است. به همین دلیل دوم شدن در لیگ و کوپا دل ری و همچنین حذف شدن در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا ما را راضی نمی کند."

 

وی همچنین در این رابطه افزود: "من می خواستم مورینیو در باشگاه بماند ولی فشار ها به حد زیادی رسیده بود. در رئال مادرید ما خوشحالیم که شاهد چنین فشار هایی هستیم ولی در این مورد این فشارها تحمل ناپذیر شده بود."

 

پرز همچنین گفت این جدایی توافقی بوده و هیچ جریمه مالی برای هیچ یک از طرفین نخواهد داشت.

 

وی در رابطه با مربی احتمالی فصل آینده رئال مادرید افزود: "این کاری است که طی روز های آینده باید صورت گیرد. ما هیچ مذاکره ای حتی توافقات ابتدایی با کسی برای به دست گرفتن سمت سرمربیگری نداشتیم."کنفرانس خبری پرز: خداحافظ آقای خاصنوع مطلب : از رئال چه خبر؟، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


سه شنبه 1392/02/31 :: نویسنده : ali gh
The first team kit for 2012/13 will include the traditional blue and claret stripes in a modern design which sees the stipes peter off on the sleeves
The away kit is based on the Catalan “senyera” flag

نوع مطلب : بارسلونا، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


Messi, muy profesional también delante de la cámara.

Leo Messi, posando como un profesional para Stork Man

Leo, fichaje de lujo para Stork Man.

Leo, en otra de las imágenes promocionales de la nueva colección de Stork Man.

Messi, modélico en el campo y posando.

Calzado de primera línea exhibido por el número 1 del mundo. Messi, luciendo uno de los elegantes calzados de Stork Man.نوع مطلب : لیونل مسی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


سایت گل- جرارد پیکه مدافع باتجربه باشگاه بارسلونا یکشنبه شب و بعد از برد تیمش مقابل وایادولید که با برگزاری جشن قهرمانی رسمی بارسا در رقابت های لالیگا همراه بود، پیغامی برای کسانی داشت که دوره طلایی بارسا را تمام شده می دانند.

پیکه با این افراد موافق نیست و در صحبت هایی اعلام کرده که این بارسلونا هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن دارد.

پیکه درصحبت هایی که در روزنامه آ.اس بازتاب یافته گفت:« این تیم هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن دارد؛ باید تلاش کنیم که از روندموفقیت جدا نشویم. همیشه می توان بهتر شد. در سالی که ما یک قهرمانی سه گانه به دست آوردیم، باشگاه برای بهبود شرایط رختکن و پیشرفت رو به جلو 4 یا 5 بازیکن جدید خریداری کرد.اگر بهترنشوی، عقب می مانی، به همین خاطر هم باید تلاش کنیم تا همیشه بهترین باشیم»

پیکه درمورد بازی بعدی تیمش در رقابت های لالیگا و احتمال رسیدن بارسا به رکورد 100 امتیازی رئال مادرید در یک فصل از رقابت های لالیگا گفت:« کسب 100 امتیاز  ما را وسوسه می کند؛ چون در هریک از بازیهایی که به میدان می رویم، به دنبال پیروزی هستیم؛ به ویژه به افتخار باشگاهی که پیراهنش را برتن می کنیم. اگر بتوانیم به رکورد 100 امتیاز در طول یک فصل برسیم و از رکورد قبلی مان که 99 امتیاز بود عبور کنیم که چه بهتر...این برای ما یک چالش است.  »

پیکه در بخش پایانی صحبت هایش درمورد نمره کلی بارسا در طول این فصل گفت:« نمره خیلی بالایی می دهم. ما به روزهای خوب عادت کرده ایم.روزهایی را پشت سرگذاشتیم که در آن جام های زیادی کسب کرده ایم و ما و اعضای کادر فنی این را خوب می دانند.»http://www.shika.ir/wp-content/uploads/162033_725.jpg

نوع مطلب : سایر بازیکنان، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


درجشن قهرمانی بارسا- تیتو:جامی که یک سال از ما دور بود حالا اینجاست

به این بازیکنان روحیه دهید وهمچنان تشویقشان کنید؛ چون آنها ازارائه کارهایی که باعث لذت بردن ما می شود، خسته نمی شوند.زنده بادبارسا؛زنده باد کاتالونیا.

سایت گل- بعداز اتمام دیدار دو تیم بارسلونا و وایادولید، مراسم رسمی اهدای جام قهرمانی این فصل رقابت های لالیگا انجام شد ودرحالی که همه چیز آماده بود تا کارلس پویول به عنوان کاپیتان بارسا جام را بالای سرببرد، او از تیتو و اریک ابیدال، سرمربی وهم تیمی اش که در فصل جاری سختی های زیادی را متحمل شده بودند خواست تا این کار را انجام دهند.

لحظاتی بعد، تیتو ویلانووا، سرمربی بارسلونا میکروفن را در دست گرفت و دقایقی با هواداران تیمش صحبت کرد:«از قول بازیکنان، اعضای کادر فنی تیم و خودم می گویم که این افتخار بزرگی است که می توانیم این قهرمانی در لالیگا را به شما ارائه کنیم. این جام یک سال دور از بارسلونا بود ولی الان آن را اینجا در کنار خودمان داریم.»

سرمربی بارسا ادامه داد:« می خواهیم از حمایت های شما در لحظات خوب و بد تشکر کنیم. بدون حمایت شما، نمی توانستیم به این موفقیت اینقدر سخت برسیم.»

تیتو همچنین باتشکر از اعضای کادر فنی گفت:« می خواهم از تلاشهای اعضای کادرفنی هم تشکر کنم. آنها عملکرد فوق العاده ای داشتند وامسال من باعث شدم تا کار آنها بیش از همیشه شود.»

بخش پایانی صحبت های تیتو به هواداران و بازیکنان بارسا اختصاص داشت:« به این بازیکنان روحیه دهید وهمچنان تشویقشان کنید؛ چون آنها ازارائه کارهایی که باعث لذت بردن ما می شود، خسته نمی شوند.زنده بادبارسا؛زنده باد کاتالونیا.»

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


مورینیو در سه سال حضورش با رئال از اعضای درونی رئال گرفته همچون والدانو ، توریل و کاسیاس درگیر شده تا با افراد بیرونی همچون تیتو ویلانوا .

گزارش روز: مورینیو بدترین مربی سه ساله تاریخ رئال

http://8pic.ir/images/58262815341736173660.gif                                                  http://8pic.ir/images/58262815341736173660.gif

ادامه مطلب


نوع مطلب : از رئال چه خبر؟، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


کارلس ویلاروبی، نایب رئیس باشگاه بارسلونا در گفتگو با رادیو کاتالونیا، جدایی مورینیو از رئال مادرید را خبر مثبت و خوبی دانسته

سایت گل- دقایقی بعد از اتمام کنفرانس خبری فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید که در صحبت هایش از جدایی مورینیو از این باشگاه در پایان فصل خبر می داد،کارلس ویلاروبی، نایب رئیس باشگاه بارسلونا در گفت و گو با رادیو کاتالونیا شرکت کرده و نظرش را دراین باره ابراز نمود

ویلاروبی در صحبت هایش به شدت از ژوزه مورینیو انتقاد کرد و با مثبت ارزیابی کردن جدایی او از رئال در پایان فصل  گفت:« مورینیو برای فوتبال اسپانیا مثل یک زخم است و رفتنش از اینجا، اتفاق مثبتی است.»

در سال 2011 و بعد از مسائلی که در بازی دور برگشت سوپرکاپ اسپانیا در فصل 2-2011 به وجود آمده بود نیز ویلاروبی، مورینیو را یک زخم نامیده بود و بعد از آنکه مورینیو انگشتش را در چشم تیتو فرو کرده بود گفته بود:« مورینیو مثل یک آفت و زخم برای فوتبال اسپانیاست.»نایب رئیس بارسا: مورینیو مثل یک زخم برای فوتبال اسپانیاست

نوع مطلب : از رئال چه خبر؟، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


دنی آلوس، اعلام کرد در صورتی که در تابستان پیش رو از موناکو یا پاری سن ژرمن پیشنهادی دریافت کند، این پیشنهادها را بررسی خواهد کرد.

عکس دنی  آلوز

او تابستان قبل اعلام کرده بود که پاریسی‌ها به دنبال به خدمت گرفت او هستند اما این انتقال در آن زمان به دلیل مبلغ بالای درخواستی بارسا انجام نشد

نوع مطلب : سایر بازیکنان، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


طبق نظر سنجی كه روز نامه AS در بین هواداران انجام داد ،82% به كار خوزه مورینیو رای منفی دادند. بر اساس این نظر سنجی 82 % از هواداران ترجیح می دهند تا حتی در دو مسابقه باقی مانده آلبرتو توریل سرمربی تیم دوم رءال مادرید را بجای مورینو روی نیمكت ببینند.

 

نوع مطلب : از رئال چه خبر؟، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
( کل صفحات : 32 )    1   2   3   4   5   6   7   ...   
درباره وبلاگ


سلام به این وب خوش اومدین من مثل خودتون عاشق بارسام و از اینکه به این وب اومدین خوشحالم
لطفا نظر بدین و تا آخر صفحه رو هم ببینین و انتقادات و پیشنهاداتونم یا همین جا بگین یا ایمیل بزنید

amirrezasy@yahoo.com
_________

CANT DEL BARCA

Tot el Camp

Es un clam

Som la gent blau grana

Tant se val d’on venim

Si del sud o del nord

Ara estem d’acord,estem d’acord

Una bandera ens agermana

Blaugrana al vent

Un crit valent

Tenim un nom

El sap tothom

Barca!Barca!Barca

Jugadors

Seguidors

Tots units fem forca

Son molts anys plens d’afanys

Son molts gols que hem cridat

I s’ha demostart, s’ha demostart

Que mai ningu no ens podra torcer

Blaugrana al vent,

Un crit valent

Tenim un nom

El sap tothom

Barca!Barca!Barcaهمه استادیوم

بلند فریاد می زنند

ما طرفدار آبی و شرابی ها هستیم

فرقی نمی کند اهل کجا باشیم،

جنوبی باشیم یا شمالی،

اکنون ما همه موافقیم،همه موافقیم

که یک پرچم ما را در برادری متحد می کند

(پرچم)آبی و شرابی در باد در اهتزاز است

یک دلاور فریاد می زند،

ما نامی داریم که همه آن را می شناسند:

بارسا!بارسا!بارسا!

بازیکنان

هواداران

اگر متحد باشیم قدرتمندیم

ما سالها سختکوشانه کار کردیم

گلهای بسیاری زدیم

و ما نشان داده ایم،نشان داده ایم

که هیچ کس هیچگاه نمیتواند ما را بشکند

(پرچم)آبی و شرابی در باد در اهتزاز است

یک دلاور فریاد می زند،

ما نامی داریم که همه آن را می شناسند:

بارسا!بارسا!بارسا

مدیر وبلاگ : AmirrezaSy
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

بارسلونا تیمی تاریخی